Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 02.05.2022
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aadu Must
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada teiseks ametiajaks Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liikmeks Eesti Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundja Rein Veidemann.

Tekstid

602 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.05.2022 Avaldatud Riigi Teatajas
10.05.2022 SAADETUD RT
Esimene lugemine
09.05.2022 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 9.05.2022 15:00
Otsus: Vastuvõetud
22.04.2022 Komisjoni istung reede, 22.04.2022 kell 12.30
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks Aadu Must
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 09.05.2022 15:00

Protokoll asice

Protokoll

Algatamine
03.05.2022 Menetlusse võetud
02.05.2022 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (bakalaureusekraad)
  • Eriala
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool