Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Vabaerakonna fraktsioon
Algatatud: 18.08.2015
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aivar Sõerd
Vastutav ametnik: Anneli Kivitoa

Tutvustus

Põhieesmärgiks on õiglasema maksusüsteemi kehtestamine, mis jõuliselt parandab madalapalgaliste majandusliku olukorda ja suurendab kokku ligi 85% palgasaajate sissetulekuid.

Tekstid

78 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
11.11.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 11.11.2015 14:00
Otsus: Tagasi lükatud
10.11.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 10.11.2015 10:00
Otsus: Arutelu jäi pooleli
27.10.2015 Komisjoni istung teisipäev, 27.10.2015 14:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 10.11.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek tagasi lükata

Protokoll

Protokoll

Algatamine
18.08.2015 Menetlusse võetud
18.08.2015 Algatatud
Tagasiside