Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Eesti Keskerakonna fraktsioon, Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Algatatud: 12.01.2017
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Anneli Ott
Vastutav ametnik: Karin Tuulik

Tutvustus

Eelnõuga moodustatakse Riigikogu probleemkomisjon rahvastikukriisi lahendamiseks. Probleemkomisjoni ülesandeks on uurida nii Eesti riiklikke poliitikaid kui ka välisriikide omi ning teha selle põhjal ettepanekuid olukorra parandamiseks.

Tekstid

367 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
15.02.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Teine lugemine
14.02.2017 Täiskogu korraline istung teisipäev, 14.02.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
06.02.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 6.02.2017 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 14.02.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
26.01.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 26.01.2017 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
23.01.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 23.01.2017 11:15
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Anneli Ott

Protokoll

Protokoll

17.01.2017 Komisjoni istung teisipäev, 17.01.2017 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 24.01.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 03.02.2017 12:00
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Helmut Hallemaa

Protokoll

Protokoll

Algatamine
13.01.2017 Menetlusse võetud
12.01.2017 Algatatud

Muudatusettepanekud

  • Eesti Vabaerakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu probleemkomisjoni moodustamine rahvastikukriisi lahendamiseks" eelnõu 367 OE kohta Muudatusettepanek

Arvamused

  • 14.02.2017

    Rahvastikukriisi lahendamiseks moodustatud Riigikogu probleemkomisjoni esimese istungi kokkukutsumine

  • 16.01.2017

    Riigikogu Eesti rahvastiku toetusrühma konsultandi arvamus Riigikogu probleemikomisjoni moodustamine rahvastikukriisi lahendamiseks otsuse eelnõu 367 OE kohta

Tagasiside
 

Prindi

Karin Tuulik