Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Mõõdukate fraktsioon
Algatatud: 14.03.2002
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Jaanus Männik

Tekstid

1015 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
23.05.2002 Saadetud Riigikantseleile
23.05.2002 Välja kuulutatud
21.05.2002 Saadetud Vabariigi Presidendile
21.05.2002 Allakirjutatud
Teine lugemine
14.05.2002 Vastu võetud
Esimene lugemine
17.04.2002 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
14.03.2002 Algatatud
Tagasiside