Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 13.05.2001
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Raivo Paavo

Tekstid

769 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
21.11.2001 Arhiveeritud
21.11.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
14.11.2001 Saadetud Riigikantseleile
13.11.2001 Välja kuulutatud
31.10.2001 Saadetud Vabariigi Presidendile
31.10.2001 Allakirjutatud
Teine lugemine
23.10.2001 Vastu võetud
Esimene lugemine
25.09.2001 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
13.05.2001 Algatatud
Tagasiside