Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Keskkonnakomisjon
Algatatud: 10.09.2001
Juhtivkomisjon: Keskkonnakomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Arvo Haug

Tekstid

838 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
20.12.2001 Jõustunud
10.12.2001 Arhiveeritud
10.12.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
05.12.2001 Saadetud Riigikantseleile
04.12.2001 Välja kuulutatud
21.11.2001 Saadetud Vabariigi Presidendile
21.11.2001 Allakirjutatud
Teine lugemine
15.11.2001 Vastu võetud
Esimene lugemine
17.10.2001 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
10.09.2001 Algatatud
Tagasiside