Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Mark Soosaar, Toomas Varek, Helle Kalda, Kristiina Ojuland, Jaanus Marrandi, Trivimi Velliste, Jaanus Rahumägi, Rain Rosimannus, Tatjana Muravjova, Mart Nutt, Tiit Kuusmik, Harri Õunapuu, Heimar Lenk, Eldar Efendijev, Mai Treial, Ain Seppik, Lauri Laasi, Nelli Privalova, Inara Luigas, Peeter Tulviste, Enn Eesmaa, Väino Linde, Andres Herkel, Peeter Kreitzberg, Sven Mikser, Vladimir Velman, Evelyn Sepp, Meelis Atonen, Eiki Nestor, Rein Aidma, Raivo Järvi, Tõnis Kõiv, Helmer Jõgi, Urmas Reinsalu, Toivo Tootsen, Taavi Veskimägi
Algatatud: 13.09.2006
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Evelyn Sepp
Vastutav ametnik: Janek Laidvee

Tekstid

974 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
20.04.2007 Avaldatud Riigi Teatajas
18.04.2007 Välja kuulutatud
12.04.2007 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
12.04.2007 Täiskogu istung neljapäev, 12.04.2007 10:00
Otsus: Vastuvõetud
20.02.2007 Vastu võetud
Algatamine
14.09.2006 Menetlusse võetud
13.09.2006 Algatatud
Tagasiside