Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 07.12.2016
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aadu Must
Vastutav ametnik: Angelika Berg

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Andres Anvelti asemel nõukogu liikmeks Kalvi Kõva, Enn Eesmaa asemel Marika Tuus-Laul ja Kalle Muuli asemel Viktoria Ladõnskaja.

Tekstid

349 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.12.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
15.12.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 15.12.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
06.12.2016 Komisjoni istung teisipäev, 6.12.2016 14:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 15.12.2016 10:00
Otsus: Algatada eelnõu
Otsus: Määrata ettekandjaks Aadu Must
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Algatamine
08.12.2016 Menetlusse võetud
07.12.2016 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Angelika Berg