Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Margus Hanson, Margi Ein, Olav Aarna, Sven Mikser, Ene Ergma, Sven Sester, Juhan Parts, Marko Pomerants, Avo Üprus, Toomas Alatalu, Margus Leivo, Ants Pauls, Olev Laanjärv, Imre Sooäär, Indrek Raudne, Taavi Veskimägi, Peeter Tulviste, Jaanus Männik, Mart Laar, Ülle Rajasalu, Meelis Atonen, Urmo Kööbi, Tiit Niilo, Maret Maripuu, Tõnis Lukas, Liina Tõnisson, Mati Kepp, Urmas Reinsalu, Mark Soosaar, Mart Nutt, Ken-Marti Vaher, Sergei Ivanov, Mait Klaassen, Trivimi Velliste, Mihhail Lotman, Marko Mihkelson, Andres Jalak, Raivo Järvi, Tiit Matsulevitš, Rain Rosimannus, Ela Tomson, Olari Taal, Nelli Kalikova, Harri Õunapuu, Katrin Saks, Aivar Õun, Helir-Valdor Seeder, Reet Roos, Henn Pärn, Enn Eesmaa, Tarmo Leinatamm, Peeter Kreitzberg, Jaanus Marrandi, Andres Herkel
Algatatud: 15.02.2006
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon

Tekstid

837 AE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
03.03.2006 Arhiveeritud
03.03.2006 Avaldatud Riigi Teatajas
23.02.2006 Jõustunud
23.02.2006 Saadetud Riigikantseleile
23.02.2006 Allakirjutatud
Esimene lugemine
21.02.2006 Vastu võetud
Algatamine
15.02.2006 Algatatud
Tagasiside