Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Algatatud: 21.09.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Martin Kukk
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga soovib Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon nimetada julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni liikmeks Hardi Volmeri asemele Kalev Kotkase.

Tekstid

91 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
06.10.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Teine lugemine
01.10.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 1.10.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
29.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 29.09.2015 13:00
Otsus: Jääda põhiseaduskomisjoni 28.09.2015 istungil tehtud menetluslike otsuste juurde.

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
29.09.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 29.09.2015 10:00
Otsus: Saadetud teisele lugemisele
28.09.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 28.09.2015 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 29.09.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Määrata muudatusettepanekute tähtajaks 15 minutit pärast Riigikogu täiskogu 29. septembri istungi lõppu
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Martin Kukk
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu teisele lugemisele, kui esimene lugemine lõpetatakse, 01.10.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Algatamine
22.09.2015 Menetlusse võetud
21.09.2015 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend