Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Põhiseaduskomisjon
Algatatud: 18.11.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Anvelt
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu peamine eesmärk on lihtsustada ametiisiku huvide deklareerimist.

Tekstid

143 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
24.03.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
16.03.2016 Välja kuulutatud
10.03.2016 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
10.03.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 10.03.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
Teine lugemine
08.03.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 8.03.2016 10:00
Otsus: Saadetud kolmandale lugemisele
22.02.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 22.02.2016 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 08.03.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu kolmandale lugemisele, kui teine lugemine lõpetatakse, 10.03.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
15.02.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 15.02.2016 11:15
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

Protokoll

28.01.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 28.01.2016 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
18.01.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 18.01.2016 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 28.01.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 10 tööpäeva 11.02.2016 17:15
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Andres Anvelt

Protokoll

Protokoll

Algatamine
19.11.2015 Menetlusse võetud
18.11.2015 Algatatud

Muudatusettepanekud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool