Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Majanduskomisjon
Algatatud: 01.06.2015
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Toomas Kivimägi
Vastutav ametnik: Marin Daniel

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeteks Riigikogu liikmed Maris Lauri ja Jevgeni Ossinovski ning avalikkuse ja üldsuse esindajad Sven Papp ja Mart Einasto. Seadusest tulenevalt nimetab Riigikogu majanduskomisjoni ettepanekul viis nõukogu liiget tähtajaga kuni neli aastat. Kaks liiget on Riigikogu liikmed ning kolm ettevõtluse ja üldsuse esindajad. Ettevõtluse esindajana jätkab Arengufondi nõukogu esimees Ville Jehe, kelle volitused kehtivad 2017. aasta 13. maini. Arengufondi nõukogu on kokku üheksaliikmeline. Kaks nõukogu liiget nimetab ka rektorite nõukogu avalik-õiguslike ülikoolide nõukogude liikmete hulgast, kelleks on hetkel Andres Keevallik ja Volli Kalm. Juhtivkomisjoniks määrati majanduskomisjon.

Tekstid

46 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
16.06.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
09.06.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 9.06.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
02.06.2015 Komisjoni istung teisipäev, 2.06.2015 14:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Toomas Kivimägi
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 09.06.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
01.06.2015 Menetlusse võetud
01.06.2015 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Marin Daniel