Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 09.06.2016
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aadu Must
Vastutav ametnik: Angelika Berg

Tutvustus

Otsuse eelnõuga nimetatakse Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) nõukokku Riigikogu liikmed Viktoria Ladõnskaja, Kalvi Kõva ja Marika Tuus-Laul. Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni esimees Kalvi Kõva vahetab rahvusringhäälingu nõukogus välja Andres Anvelti, kuna ta asus siseministri ametikohale. Keskerakonna fraktsiooni liige Marika Tuus-Laul suundub nõukokku Enn Eesmaa asemel, kes valiti Riigikogu aseesimeheks. Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni liige Viktoria Ladõnskaja saab nõukogu liikmeks Kalle Muuli asemel.

Tekstid

263 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.06.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
16.06.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 16.06.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
14.06.2016 Komisjoni istung teisipäev, 14.06.2016 14:00
Otsus: esitada eelnõu esimesele lugemisele muudetud kujul

Protokoll

Protokoll

Protokoll

09.06.2016 Komisjoni istung neljapäev, 9.06.2016 09:45
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 16.06.2016 10:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Laine Randjärv
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Algatada eelnõu

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
09.06.2016 Menetlusse võetud
09.06.2016 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Angelika Berg