Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sotsiaalkomisjon
Algatatud: 12.03.2001
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Tiit Sinissaar

Tekstid

708 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
25.03.2001 Arhiveeritud
25.03.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
22.03.2001 Jõustunud
22.03.2001 Saadetud Riigikantseleile
22.03.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
21.03.2001 Vastu võetud
Algatamine
12.03.2001 Algatatud
Tagasiside