Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 19.09.2018
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Heljo Pikhof
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeks Toomas Väinaste. Muudatus on seotud nõukogu liikme Martin Repinski Riigikogu liikme volituste lõppemisega

Tekstid

693 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
28.09.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
27.09.2018 Täiskogu korraline istung neljapäev, 27.09.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
17.09.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 17.09.2018
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.09.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks Heljo Pikhof

Protokoll

Protokoll

Algatamine
20.09.2018 Menetlusse võetud
19.09.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets