Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 14.10.2013
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Urve Palo
Vastutav ametnik: Marin Daniel

Tekstid

508 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
14.02.2014 Avaldatud Riigi Teatajas
07.02.2014 Välja kuulutatud
30.01.2014 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
29.01.2014 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 29.01.2014 14:00
Otsus: Vastuvõetud
Teine lugemine
22.01.2014 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 22.01.2014 14:00
Otsus: Saadetud kolmandale lugemisele
17.12.2013 Komisjoni istung teisipäev, 17.12.2013 14:04
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 22.01.2014 14:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu kolmandale lugemisele, kui teine lugemine lõpetatakse, 29.01.2014 14:00

Protokoll

Esimene lugemine
17.12.2013 Komisjoni istung teisipäev, 17.12.2013 14:04
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 22.01.2014 14:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu kolmandale lugemisele, kui teine lugemine lõpetatakse, 29.01.2014 14:00

Protokoll

20.11.2013 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 20.11.2013 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
11.11.2013 Komisjoni istung esmaspäev, 11.11.2013 11:10
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 20.11.2013 14:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 26.11.2013 12:00

Protokoll

Algatamine
22.10.2013 Komisjoni istung teisipäev, 22.10.2013 14:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Urve Palo

Protokoll

15.10.2013 Menetlusse võetud
14.10.2013 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Marin Daniel

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Akadeemia Nord