Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 08.10.2001
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

872 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
27.11.2001 Arhiveeritud
27.11.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
20.11.2001 Saadetud Riigikantseleile
19.11.2001 Jõustunud
19.11.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
14.11.2001 Vastu võetud
Algatamine
08.10.2001 Algatatud
Tagasiside