Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sotsiaalkomisjon
Algatatud: 19.11.2014
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aare Heinvee
Vastutav ametnik: Aimi Kaldre

Tekstid

782 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
10.03.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
03.03.2015 Välja kuulutatud
20.02.2015 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
18.02.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 18.02.2015 14:00
Otsus: Vastuvõetud
Teine lugemine
12.02.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 12.02.2015 10:00
Otsus: Saadetud kolmandale lugemisele
10.02.2015 Komisjoni istung teisipäev, 10.02.2015 14:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Saata kolmandale lugemisele, kui teine lõpetatakse, 18.02.2015 14:00
Otsus: Volitada komisjoni esimeest Heljo Pikhofi allkirjastama kolmanda lugemise dokumendid

Protokoll

09.02.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 9.02.2015 11:11
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis 10.02.2015

Protokoll

29.01.2015 Komisjoni istung neljapäev, 29.01.2015
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 12.02.2015 10:00

Protokoll

Esimene lugemine
27.01.2015 Komisjoni istung teisipäev, 27.01.2015 13:00
Otsus: Arutelu toimub 29.01.2015 kell 8.30 komisjoni erakorralisel istungil

Protokoll

19.01.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 19.01.2015 11:10
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

13.01.2015 Komisjoni istung teisipäev, 13.01.2015 14:00
Otsus: Teha Sotsiaalministeeriumile ülesandeks töötada välja apteekide omandipiirangu regulatsioon, mille kohaselt apteegi enamusosalus võib kuuluda proviisoritele
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

12.01.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 12.01.2015 11:00 ruumis 333
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis 13.01.2015.a. istungil

Protokoll

16.12.2014 Täiskogu korraline istung teisipäev, 16.12.2014 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
15.12.2014 Komisjoni istung esmaspäev, 15.12.2014 11:10
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 02.01.2015 14:00
Otsus: Määrata ettekandjaks sotsiaalkomisjoni liige Aare Heinvee

Protokoll

08.12.2014 Komisjoni istung esmaspäev, 8.12.2014 11:10
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 16.12.2014 10:00

Protokoll

Algatamine
20.11.2014 Menetlusse võetud
19.11.2014 Algatatud

Muudatusettepanekud

  • Keskerakonna fraktsiooni muudatusettepanekud ravimiseaduse muutmise seaduse eelnõule 782 SE ME_KESK.pdf

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Aimi Kaldre