Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Algatatud: 14.09.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mihhail Stalnuhhin
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Seoses Jaak Aaviksoo parlamendisaadiku volituste lõppemisega teeb Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon ettepaneku nimetada riigieelarve kontrolli erikomisjoni põhiliikmeks Andres Metsoja ning tema asendajaks Viktoria Ladõnskaja

Tekstid

87 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
25.09.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Teine lugemine
24.09.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 24.09.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
22.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 22.09.2015 14:00
Otsus: Jääda komisjoni k.a 15. septembri menetluslike otsuste juurde

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
22.09.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 22.09.2015 10:00
Otsus: Saadetud teisele lugemisele
15.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 15.09.2015, algus 15 minutit peale täiskogu istungi lõppu
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 22.09.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Mihhail Stalnuhhin
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu teisele lugemisele, kui esimene lugemine lõpetatakse, 24.09.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 1 tund pärast Riigikogu täiskogu 22. septembri istungi lõppu (konsensus).

Protokoll

Protokoll

Algatamine
14.09.2015 Menetlusse võetud
14.09.2015 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend