Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 05.03.2001
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mart Siimann

Tekstid

691 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
28.03.2001 Arhiveeritud
28.03.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
26.03.2001 Saadetud Riigikantseleile
25.03.2001 Jõustunud
25.03.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
21.03.2001 Vastu võetud
Algatamine
05.03.2001 Algatatud
Tagasiside