Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sergei Ivanov, Katrin Saks, Urmas Reinsalu, Jüri Saar, Siiri Oviir, Vello Tafenau, Nelli Kalikova, Ants Pauls, Urmo Kööbi, Andres Jalak, Koit Prants, Jaanus Männik, Marko Mihkelson, Henn Pärn, Rein Lang, Enn Eesmaa, Tunne Kelam, Arno Rossman, Elle Kull, Avo Üprus, Ela Tomson, Rain Rosimannus, Siim Kallas
Algatatud: 04.06.2003
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Marko Mihkelson

Tekstid

81 AE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
20.06.2003 Arhiveeritud
20.06.2003 Avaldatud Riigi Teatajas
13.06.2003 Saadetud Riigikantseleile
12.06.2003 Jõustunud
12.06.2003 Allakirjutatud
Esimene lugemine
12.06.2003 Vastu võetud
Algatamine
04.06.2003 Algatatud
Tagasiside