Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Jüri Tamm, Peeter Tulviste, Ain Seppik, Meelis Atonen, Marko Mihkelson, Janno Reiljan, Tiit Kuusmik, Jaanus Tamkivi, Ene Ergma, Helmer Jõgi, Kristiina Ojuland, Georg Pelisaar, Toomas Varek, Raivo Järvi, Enn Eesmaa, Margus Hanson, Evelyn Sepp, Urmas Reinsalu, Helle Kalda, Rain Rosimannus, Mart Nutt, Andres Herkel, Ken-Marti Vaher, Liina Tõnisson, Harri Õunapuu, Aivar Õun, Arnold Kimber, Helir-Valdor Seeder, Jaak Allik, Elle Kull, Rein Aidma, Jaanus Männik, Avo Üprus, Tarmo Leinatamm, Jaanus Marrandi, Trivimi Velliste, Sven Mikser, Indrek Raudne, Tõnis Lukas, Marko Pomerants, Maret Maripuu, Sven Sester, Eiki Nestor, Mait Klaassen
Algatatud: 11.10.2006
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon

Tekstid

993 AE Eelnõu menetluskäik

11.10.2006
Algatatud
17.10.2006
Vastu võetud
19.10.2006
Allakirjutatud
19.10.2006
Saadetud Riigikantseleile
19.10.2006
Jõustunud
30.10.2006
Avaldatud Riigi Teatajas
30.10.2006
Arhiveeritud
11.10.2006
Algatatud
17.10.2006
Vastu võetud
19.10.2006
Allakirjutatud
19.10.2006
Saadetud Riigikantseleile
19.10.2006
Jõustunud
30.10.2006
Avaldatud Riigi Teatajas
30.10.2006
Arhiveeritud
Tagasiside