Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Liina Tõnisson, Sven Mikser, Arnold Kimber, Toomas Alatalu, Urmo Kööbi, Enn Eesmaa, Ain Seppik, Helir-Valdor Seeder, Raivo Järvi, Marko Mihkelson, Helle Kalda, Rain Rosimannus, Peeter Tulviste, Mait Klaassen, Helmer Jõgi, Jüri Tamm, Sven Sester, Mihhail Lotman, Andres Herkel, Jarno Laur, Jaak Allik, Tõnis Lukas, Olav Aarna, Eiki Nestor, Elle Kull, Indrek Raudne, Nelli Kalikova, Harri Õunapuu, Jaanus Männik, Jaanus Tamkivi, Rein Aidma, Tiit Matsulevitš, Vello Tafenau, Henn Pärn, Evelyn Sepp, Tarmo Leinatamm, Jaanus Marrandi, Tiit Kuusmik, Küllo Arjakas, Toomas Varek, Jüri Saar, Olev Laanjärv, Aivar Õun, Georg Pelisaar, Sergei Ivanov, Mart Nutt, Meelis Atonen, Kristiina Ojuland, Ken-Marti Vaher, Margus Hanson, Marko Pomerants, Ene Ergma, Avo Üprus, Kadi Pärnits, Urmas Reinsalu, Trivimi Velliste, Margi Ein, Janno Reiljan, Maret Maripuu
Algatatud: 11.10.2006
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon

Tekstid

993 AE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
30.10.2006 Arhiveeritud
30.10.2006 Avaldatud Riigi Teatajas
19.10.2006 Jõustunud
19.10.2006 Saadetud Riigikantseleile
19.10.2006 Allakirjutatud
Esimene lugemine
17.10.2006 Vastu võetud
Algatamine
11.10.2006 Algatatud
Tagasiside