Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 19.04.2018
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Priit Sibul
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada kontrollkomiteesse Eesti esindajaks 1. juunist 2018 kuni 31. maini 2020 rahanduskomisjoni esimees Mihhail Stalnuhhin.

Tekstid

619 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.05.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
08.05.2018 Täiskogu korraline istung teisipäev, 8.05.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
30.04.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 30.04.2018 11:10
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 08.05.2018 10:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Priit Sibul
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Algatamine
20.04.2018 Menetlusse võetud
19.04.2018 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine (1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut