Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Isamaa fraktsioon
Algatatud: 18.10.2018
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Tiit Terik
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada probleemkomisjoni liikmeks Maire Aunaste asemele Helir-Valdor Seeder.

Tekstid

732 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
06.11.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
06.11.2018 Täiskogu korraline istung teisipäev, 6.11.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
23.10.2018 Komisjoni istung teisipäev, 23.10.2018 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 06.11.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Tiit Terik

Protokoll

Protokoll

Algatamine
18.10.2018 Menetlusse võetud
18.10.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool