Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 11.01.2017
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Einar Vallbaum
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata nõukogu koosseisust välja Mailis Reps ja Meelis Mälberg ning nimetada nende asemele Märt Sults ja Mart Helme.

Tekstid

366 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.02.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
16.02.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 16.02.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
13.02.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 13.02.2017 11:10
Otsus: Arvata Hasartmängumaksu Nõukogu koosseisust välja Riigikogu liige Lauri Luik ja nimetada tema asemele nõukogu liikmeks Mihhail Stalnuhhin.
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

06.02.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 6.02.2017 11:10
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 16.02.2017 10:00
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni liige Einar Vallbaum
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Algatamine
13.01.2017 Menetlusse võetud
11.01.2017 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine (1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut