Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 11.03.2002
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mihkel Pärnoja

Tekstid

1008 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
14.05.2002 Saadetud Riigikantseleile
13.05.2002 Välja kuulutatud
29.04.2002 Saadetud Vabariigi Presidendile
29.04.2002 Allakirjutatud
Teine lugemine
24.04.2002 Vastu võetud
Esimene lugemine
10.04.2002 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
11.03.2002 Algatatud
Tagasiside