Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 02.04.2018
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Jüri Adams
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Tutvustus

Eelnõuga nimetatakse julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni liikmeks Kalle Laaneti asemel Hanno Pevkur.

Tekstid

605 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
20.04.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
17.04.2018 Täiskogu korraline istung teisipäev, 17.04.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
10.04.2018 Komisjoni istung teisipäev, 10.04.2018 13:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 17.04.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Jüri Adams

Protokoll

Protokoll

Algatamine
03.04.2018 Menetlusse võetud
02.04.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (2004)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool