Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 30.05.2024
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Annely Akkermann

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu esitamine tuleneb asjaolust, et Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni esitatud Eesti Panga Nõukogu liige Anti Allas on 26. veebruaril teatanud ametist tagasiastumisest. Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon teeb ettepaneku nimetada Anti Allase asemele nõukogu liikmeks Riigikogu liikme Ester Karuse.

Tekstid

446 OE Eelnõu menetluskäik

30.05.2024
Algatatud
30.05.2024
Menetlusse võetud
30.05.2024
Komisjoni erakorraline istung neljapäev, 30.05.2024 kell 09.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 04.06.2024 10:00
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni esimees Annely Akkermann
04.06.2024
Täiskogu korraline istung teisipäev, 4.06.2024 10:00
Otsus: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
04.06.2024
Saadetud Riigi Teatajasse
05.06.2024
Avaldatud Riigi Teatajas
30.05.2024
Algatatud
30.05.2024
Menetlusse võetud
30.05.2024
Komisjoni erakorraline istung neljapäev, 30.05.2024 kell 09.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 04.06.2024 10:00
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni esimees Annely Akkermann
04.06.2024
Täiskogu korraline istung teisipäev, 4.06.2024 10:00
Otsus: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
04.06.2024
Saadetud Riigi Teatajasse
05.06.2024
Avaldatud Riigi Teatajas
Tagasiside