Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eestimaa Rahvaliidu fraktsioon
Algatatud: 08.01.2001
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Ants Ruusmann

Tekstid

641 OE Eelnõu menetluskäik

08.01.2001
Algatatud
04.04.2001
ARUTELU POOLELI
09.04.2001
ARUTELU KATKESTATUD
12.06.2001
Tagasi võetud
08.01.2001
Algatatud
04.04.2001
ARUTELU POOLELI
09.04.2001
ARUTELU KATKESTATUD
12.06.2001
Tagasi võetud
Tagasiside