Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eestimaa Rahvaliidu fraktsioon
Algatatud: 08.01.2001
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Ants Ruusmann

Tekstid

641 OE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
12.06.2001 Tagasi võetud
09.04.2001 ARUTELU KATKESTATUD
04.04.2001 ARUTELU POOLELI
Algatamine
08.01.2001 Algatatud
Tagasiside