Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 02.04.2024
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andrei Korobeinik
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga tehakse ettepanek nimetada alates 1. juunist 2024 kuni 31. maini 2026 Eesti esindajaks Põhjamaade Investeerimispanga kontrollkomitees rahanduskomisjoni esimees Annely Akkermann. Käesoleval ajal on nõukogu liige Aivar Kokk.

Tekstid

403 OE Eelnõu menetluskäik

02.04.2024
Algatatud
02.04.2024
Menetlusse võetud
15.04.2024
Komisjoni istung esmaspäev, 15.04.2024 kell 11.15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 30.04.2024 10:00
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni liige Andrei Korobeinik
08.05.2024
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 8.05.2024 14:00
Otsus: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
09.05.2024
Saadetud Riigi Teatajasse
10.05.2024
Avaldatud Riigi Teatajas
02.04.2024
Algatatud
02.04.2024
Menetlusse võetud
15.04.2024
Komisjoni istung esmaspäev, 15.04.2024 kell 11.15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 30.04.2024 10:00
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni liige Andrei Korobeinik
08.05.2024
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 8.05.2024 14:00
Otsus: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
09.05.2024
Saadetud Riigi Teatajasse
10.05.2024
Avaldatud Riigi Teatajas
Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut