Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 21.09.2015
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Enn Eesmaa
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja asendusliige Marianne Mikko ja nimetada asendusliikmeks Sven Mikser. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

Tekstid

94 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
02.10.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
29.09.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 29.09.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
22.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 22.09.2015 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 29.09.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ja eelnõu otsusena vastu võtta
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni aseesimees Enn Eesmaa

Protokoll

Protokoll

Algatamine
21.09.2015 Menetlusse võetud
21.09.2015 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder