Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 19.04.2021
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Signe Kivi
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeks Riigikogu liige Priit Sibul seoses nõukogu liikme Viktoria Ladõnskaja-Kubitsa volituste ennetähtaegse lõppemisega. Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu koosneb Riigikogu liikmetest ja Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjatest. Riigikogu nimetab kultuurikomisjoni ettepanekul nõukokku ühe esindaja igast Riigikogu fraktsioonist Riigikogu koosseisu volituste lõppemiseni ning neli asjatundjat Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjate hulgast, kelle volitused kestavad viis aastat. Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu senine liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits esitas avalduse nõukogu liikme kohalt tagasiastumiseks omal soovil. Riigikogu Isamaa fraktsioon tegi ettepaneku nimetada nõukogu uueks liikmeks Priit Sibul.

Tekstid

375 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
06.05.2021 Avaldatud Riigi Teatajas
05.05.2021 SAADETUD RT
Esimene lugemine
04.05.2021 Täiskogu korraline istung teisipäev, 4.05.2021 10:00
Otsus: Vastuvõetud
15.04.2021 Komisjoni istung neljapäev, 15.04.2021 kell 14.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 04.05.2021 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks Signe Kivi

Asendusliikme volitus asice

Protokoll

Asendusliikme volitus

Protokoll asice

Algatamine
20.04.2021 Menetlusse võetud
19.04.2021 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (bakalaureusekraad)
  • Eriala
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool