Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Siiri Oviir, Res Publica fraktsioon, Isamaaliidu fraktsioon, Vabariigi Valitsus, Marika Tuus
Ühendatud: 10.11.2006
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Marika Tuus

Tekstid

1125 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
04.12.2006 Välja kuulutatud
22.11.2006 Saadetud Vabariigi Presidendile
22.11.2006 Allakirjutatud
Kolmas lugemine
16.11.2006 Vastu võetud
Teine lugemine
15.11.2006 Teine lugemine lõpetatud
10.11.2006 Ühendatud
Tagasiside