Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 06.05.2015
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Tarmo Tamm
Vastutav ametnik: Anneli Kivitoa

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeteks Andres Ammas, Helmen Kütt, Lauri Luik, Andres Metsoja, Meelis Mälberg ja Mailis Reps. Ministeeriumide esindajatena jätkavad Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Janar Holm, Kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene ja Sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse.

Tekstid

19 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
29.05.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
26.05.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 26.05.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
11.05.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 11.05.2015 11:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 26.05.2015 10:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Tarmo Tamm
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
07.05.2015 Menetlusse võetud
06.05.2015 Algatatud
Tagasiside