Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Georg Pelisaar, Ingvar Pärnamäe, Ivar Tallo, Rainis Ruusamäe, Trivimi Velliste, Liia Hänni, Jaan Leppik, Mari-Ann Kelam, Jüri Kaver, Tõnu Kõiv, Kalle Jürgenson, Rein Järvelill, Jaak-Hans Kuks, Sirje Endre, Meelis Paavel, Jüri Tamm, Jüri Adams, Marju Lauristin, Tiit Sinissaar, Enn Tarto, Lauri Vahtre, Jaana Padrik, Urmas Laht, Vambo Kaal, Andres Herkel, Mart Nutt, Aimar Altosaar, Kadri Jäätma, Tunne Kelam, Vardo Rumessen, Mart Meri, Liis Klaar, Vootele Hansen
Algatatud: 29.05.2001
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Jaan Pöör

Tekstid

784 AE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
26.06.2002 Arhiveeritud
20.06.2002 Saadetud Riigikantseleile
19.06.2002 Jõustunud
19.06.2002 Allakirjutatud
Teine lugemine
18.06.2002 Vastu võetud
12.06.2001 ARUTELU KATKESTATUD
Esimene lugemine
05.06.2001 ARUTELU KATKESTATUD
04.06.2001 ARUTELU POOLELI
Algatamine
29.05.2001 Algatatud
Tagasiside