Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Isamaa fraktsioon, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon, Eesti Keskerakonna fraktsioon
Algatatud: 30.04.2019
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Paul Puustusmaa
Vastutav ametnik: Karin Tuulik

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu kohaselt on komisjoni ülesanne kujundada Eesti rahvastikupoliitikat, et tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimine läbi aegade.

Tekstid

4 OE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
30.05.2019 Täiskogu korraline istung neljapäev, 30.05.2019 10:00
27.05.2019 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 27.05.2019 15:00
07.05.2019 Komisjoni istung teisipäev, 7.05.2019
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.05.2019 15:00
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 28.05.2019 09:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Põhiseaduskomisjoni liige Paul Puustusmaa
Otsus: Teha ettepanek saata eelnõu teisele lugemisele, kui esimene lugemine lõpetatakse, 30.05.2019 10:00

Protokoll

Protokoll

Algatamine
30.04.2019 Menetlusse võetud
30.04.2019 Algatatud

Muudatusettepanekud

Tagasiside
 

Prindi

Karin Tuulik

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2000)
  • Õppeasutus
    Õigusinstituut