Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Algatatud: 14.12.2015
Juhtivkomisjon: Riigikaitsekomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Marianne Mikko
Vastutav ametnik: Aivar Engel

Eelnõu algteksti tutvustus

Vabariigi Valitsusele tehakse ettepanek töötada välja meetmed ja programmid, mis suurendaksid Eesti iseseisvat kaitsevõimet ning vähendaksid meie sõltuvust liitlasvägede siirdevõimest ja -mahust.

Tekstid

158 OE Eelnõu menetluskäik

14.12.2015
Algatatud
15.12.2015
Menetlusse võetud
14.01.2016
Komisjoni istung neljapäev, 14.01.2016 15 minutit pärast täiskogu lõppu
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 21.01.2016 10:00
Otsus: Mitte toetada
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni liige Marianne Mikko
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
21.01.2016
Täiskogu korraline istung neljapäev, 21.01.2016 10:00
Otsus: Tagasi lükatud
Lisad
Stenogramm
14.12.2015
Algatatud
15.12.2015
Menetlusse võetud
14.01.2016
Komisjoni istung neljapäev, 14.01.2016 15 minutit pärast täiskogu lõppu
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 21.01.2016 10:00
Otsus: Mitte toetada
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni liige Marianne Mikko
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
21.01.2016
Täiskogu korraline istung neljapäev, 21.01.2016 10:00
Otsus: Tagasi lükatud
Lisad
Stenogramm
Tagasiside
 

Prindi

Aivar Engel

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool