Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Põhiseaduskomisjon
Algatatud: 11.11.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andre Sepp
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tekstid

139 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
22.01.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
19.01.2016 Välja kuulutatud
15.01.2016 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
14.01.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 14.01.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
Teine lugemine
12.01.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.01.2016 10:00
Otsus: Saadetud kolmandale lugemisele
14.12.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 14.12.2015 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 12.01.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Saata kolmandale lugemisele, kui teine lõpetatakse, 14.01.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
09.12.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 9.12.2015 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
23.11.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 23.11.2015 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 08.12.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 11.12.2015 16:00
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Andre Sepp

Protokoll

Protokoll

Algatamine
12.11.2015 Menetlusse võetud
11.11.2015 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus (2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool
  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool