Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 06.12.2000
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

605 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
28.12.2000 Arhiveeritud
28.12.2000 Avaldatud Riigi Teatajas
22.12.2000 Saadetud Riigikantseleile
21.12.2000 Jõustunud
21.12.2000 Allakirjutatud
Esimene lugemine
20.12.2000 Vastu võetud
Algatamine
06.12.2000 Algatatud
Tagasiside