Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 29.05.2003
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Vello Tafenau

Tekstid

75 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
31.10.2003 Arhiveeritud
31.10.2003 Avaldatud Riigi Teatajas
22.10.2003 Saadetud Riigikantseleile
21.10.2003 Jõustunud
21.10.2003 Allakirjutatud
Teine lugemine
15.10.2003 Vastu võetud
Esimene lugemine
08.10.2003 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
29.05.2003 Algatatud
Tagasiside