Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Algatatud: 06.12.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Laanet
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikme Jaanus Karilaidi asemele Anneli Ott ja asendusliikme Kersti Sarapuu asemele Marko Šorin.

Tekstid

348 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.12.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
15.12.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 15.12.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
12.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 12.12.2016 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 14.12.2016 14:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet

Protokoll

Protokoll

Algatamine
06.12.2016 Menetlusse võetud
06.12.2016 Algatatud

Muudatusettepanekud

  • Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse „Riigikogu otsuse „Korruptsioonivastase erikomisjoni moodustamine“ muutmine“ eelnõule 348 OE Muudatusettepanek docx Muudatusettepanek bdoc

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool