Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 23.09.2009
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Urmas Klaas
Vastutav ametnik: Piia Schults

Tekstid

581 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.02.2010 Avaldatud Riigi Teatajas
09.02.2010 Välja kuulutatud
01.02.2010 Saadetud Vabariigi Presidendile
Teine lugemine
20.01.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 20.01.2010 14:00
Otsus: Teine lugemine lõpetatud
11.01.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 20.01.2010 00:00

Protokoll

Kolmas lugemine
27.01.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 27.01.2010 14:00
Otsus: Vastuvõetud
11.01.2010 Saadetud kolmandale lugemisele
Esimene lugemine
18.11.2009 Täiskogu istung kolmapäev, 18.11.2009 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
12.11.2009 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 02.12.2009 18:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 18.11.2009 00:00

Protokoll

Algatamine
24.09.2009 Menetlusse võetud
23.09.2009 Algatatud

Arvamused

  • 15.10.2009

    Arvamuse küsimine Õigus- ja analüüsiosakonnalt

Tagasiside
 

Prindi

Piia Schults