Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 31.05.2004
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Toomas Alatalu

Tekstid

395 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
03.01.2005 Jõustunud
23.12.2004 Arhiveeritud
23.12.2004 Avaldatud Riigi Teatajas
14.12.2004 Saadetud Riigikantseleile
13.12.2004 Välja kuulutatud
29.11.2004 Saadetud Vabariigi Presidendile
29.11.2004 Allakirjutatud
26.11.2004 Saadetud Vabariigi Presidendile
26.11.2004 Allakirjutatud
Teine lugemine
24.11.2004 Vastu võetud
Esimene lugemine
12.10.2004 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
31.05.2004 Algatatud
Tagasiside