Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 19.09.2022
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aivar Kokk
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette, et seoses Eesti Panga Nõukogu liikme Jürgen Ligi volituste lõppemisega nimetada Eesti Panga Nõukogu liikmeks Andres Sutt.

Tekstid

676 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
28.09.2022 SAADETUD RT
Esimene lugemine
27.09.2022 Täiskogu korraline istung teisipäev, 27.09.2022 10:00
Otsus: Vastuvõetud
20.09.2022 Komisjoni istung teisipäev, 20.09.2022 kell 14.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.09.2022 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni esimees Aivar Kokk

Protokoll asice

Lisa 1 (Turbaliidu ettekanne)

Protokoll

Algatamine
20.09.2022 Menetlusse võetud
19.09.2022 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool