Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 10.02.2021
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Erki Savisaar
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu esitamine tuleneb ajaolust, et senine Riigikogu liikmest Eesti Panga Nõukogu liige Andres Sutt nimetati 26. jaanuaril ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministriks ning tema volitused Riigikogu liikmena peatusid.

Tekstid

332 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.02.2021 Avaldatud Riigi Teatajas
15.02.2021 SAADETUD RT
Esimene lugemine
15.02.2021 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 15.02.2021 15:00
Otsus: Vastuvõetud
09.02.2021 Komisjoni erakorraline istung teisipäev, 9.02.2021 kell 14.54
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 15.02.2021 15:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks komisjoni esimees Erki Savisaar

Protokoll asice

Protokoll

Algatamine
10.02.2021 Menetlusse võetud
10.02.2021 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool