Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon, Erakond Eestimaa Rohelised fraktsioon, Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Algatatud: 03.06.2010
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Herkel
Vastutav ametnik: Janek Laidvee

Tekstid

776 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
16.11.2010 Avaldatud Riigi Teatajas
08.11.2010 Välja kuulutatud
28.10.2010 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
27.10.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 27.10.2010 14:00
Otsus: Vastuvõetud
18.10.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.10.2010 00:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Teine lugemine
14.10.2010 Täiskogu istung neljapäev, 14.10.2010 10:00
Otsus: Teine lugemine lõpetatud
27.09.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 14.10.2010 00:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada

Protokoll

Esimene lugemine
20.09.2010 Komisjoni istung
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

16.06.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 16.06.2010 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
10.06.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 02.07.2010 16:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 16.06.2010 00:00

Protokoll

Protokoll

Algatamine
03.06.2010 Menetlusse võetud

Arvamused

Tagasiside