Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Raimond Kaljulaid
Algatatud: 17.06.2021
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Marko Šorin
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu eesmärgiks on tagada igale lapsele tasuta lasteaiakoht. Eelnõuga kaotatakse lapsevanemate jaoks kohustus tasuda lasteaia kohatasu.

Tekstid

415 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
10.11.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 10.11.2021 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
08.11.2021 Komisjoni istung esmaspäev, 8.11.2021 kell 11.10
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks Marko Šorin

Lisa 2 (Mainori ettepanekud)

Protokoll

Lisa 1 (RKRN ettepanekud)

Protokoll asice

26.10.2021 Komisjoni istung teisipäev, 26.10.2021 kell 14.00, A. Rei ruum
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 09.11.2021 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks Jaak Valge

Protokoll

Protokoll asice

Algatamine
18.06.2021 Menetlusse võetud
17.06.2021 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (bakalaureusekraad)
  • Eriala
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool