Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 11.05.2015
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Valdo Randpere
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada delegatsiooni juhiks Ants Laaneots ja liikmeteks Marko Mihkelson ning Kadri Simson. Asendusliige on Marianne Mikko.

Tekstid

29 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
05.06.2015 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
02.06.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 2.06.2015 10:00
Otsus: Vastuvõetud
25.05.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 25.05.2015 11:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 02.06.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ja eelnõu otsusena vastu võtta.
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Valdo Randpere.

Protokoll

Protokoll

Algatamine
12.05.2015 Menetlusse võetud
11.05.2015 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut